XIV Niedziela Zwykła r. A
9 lipca 2017 r.

1. Przeżywamy dziś 14. niedzielę w ciągu roku. Liturgia tej niedzieli zachęca nas, abyśmy wszystkie nasze troski złożyli na Pana, ucząc się od Niego, jak mamy postępować, by podobać się Ojcu naszemu, który jest w niebie.

2. Wczoraj wyruszyła pielgrzymka autokarowa słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę - łączymy się duchowo z pielgrzymami.

3. Dzisiaj o g 17.00 koncert organowy w wykonaniu Małgorzaty Lasota – sopran, Mariusza Rysia – organy.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 18.30 msza
św., po niej nabożeństwo. W każdą środową nowennę polecać będziemy dzieci i młodzież spędzających wakacje, aby owocnie wykorzystali czas odpoczynku. 

5. W tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienia świętych: we wtorek (święto liturgiczne) św. Benedykta patrona Europy; w środę św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu; w czwartek św pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w sobotę św Bonawentury.
6 W czwartek nabożeństwo fatimskie w Radomyślu n/Sanem o g. 20.00.

7. W dniach od 4. VIII do 12. VIII organizowana jest pielgrzymka piesza ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po formularze zgłoszeniowe i zapisy w zakrystii i kancelarii.

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu sprzątali kościół. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 i w przyszły poniedziałek na g. 9.00 zapraszamy do sprzątania świątyni mieszkańców ul Przybyłów od nr 1 do 15 oraz ul Żwirki i Wigury 4,11-20.

9. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) ofiary składane w kopertach przeznaczone będą na wykonanie przyściennych ławek. Składamy gorące podziękowanie „Bóg zapłać” za dotychczasowe wspieranie tej parafialnej inwestycji.

10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej...

11. Komunikaty...