XV Niedziela Zwykła r. A
16 lipca 2017 r.

1. Trwają wakacje - czas urlopów dla starszych, odpoczynku dzieci i młodzieży. W naszej codziennej modlitwie nie zapomnijmy o rolnikach, dla których wakacje nie są czasem odpoczynku, lecz ciężkiej pracy. Wspomagajmy ich przynajmniej duchowo, a kto może, to również fizycznie, abyśmy razem mogli cieszyć się z obfitych plonów ziemi i dziękować Bogu za Jego dary.

2. Dzisiaj, 16 lipca Wspomnienie NMP z Góry Karmel. Miesięczna nowenna do św. Andrzeja Boboli. O g 17.00 koncert organowy w wyk Przemysława Chwałka – zapraszamy! W czwartek Wspomnienie liturg. bł Czesława. Bł. Czesław, jeden z pierwszych polskich dominikanów, który zakonny habit otrzymał od samego założyciela zakonu; W sobotę święto liturgiczne św Marii Magdaleny. Św. Maria Magdalena, uczennica Pańska, jedna z pierwszych zwiastunek radosnej nowiny o zmartwychwstaniu Pana Jezusa.;

3. Dzisiaj, w III niedzielę miesiąca ofiary skladane w kopertach przeznaczone będą na wykonanie ławek przyściennych do naszego kościoła. Bóg zapłać za dotychczas składane ofiary na ten cel.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 18.30 msza św., po niej nabożeństwo. W każdą środową nowennę będzie się modlić w intencji naszej Ojczyzny, polecać będziemy dzieci i młodzież spędzających wakacje, aby twórczo wykorzystali czas odpoczynku.

5. 21 lipca (piątek) g. 19.00 odbędzie się koncert organowy w wykonaniu: Urszula Kryger - mezzosopran, Mirosław Pietkiewicz - organy

6. Bóg zapłać wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu sprzątali kościół. W najbliższą sobotę na g. 9.00 i następny poniedziałek na g. 9.00 zapraszamy mieszkańców ul Przybyłów od nr 16-30; ul Żwirki i Wigury 4, 21-30

7. W dniach od 4. VIII do 12. VIII organizowana jest pielgrzymka piesza ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po formularze zgłoszeniowe i zapisy w zakrystii i kancelarii.

8. Komunikaty...