IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA
22 kwietnia 2018 r.
1. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
23 kwietnia /poniedziałek/ - Uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski
25 kwietnia /wtorek/ - Święto św. Marka, Ewangelisty.

2. Zapraszamy na adorację eucharystyczną prowadzoną przez scholę młodzieżową
w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

3. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej w środę po Mszy św. wieczornej.

4. Spotkanie scholii młodzieżowej w poniedziałek po adoracji eucharystycznej.

5. Spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów w środę o godz. 16.30.

6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III w środę o godz. 18.00

7. Spotkania oazowe: Oaza Dzieci Bożych piątek o godz. 16.30, Oaza młodzieżowa
w piątek po Mszy św. wieczorowej.

8. Za tydzień w naszej diecezji rozpoczyna się Diecezjalne Spotkanie Młodych. Można jeszcze zgłosić swój udział u księdza Damiana.

9. Decyzją biskupa sandomierskiego ks. Waldemar Bieńko został przeniesiony do parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Nisku.

Dziękujemy Mu za piękną trzyletnią posługę w naszej parafii i polecamy Go w modlitwie.

10. Informujemy o możliwości wyjazdu na Światowe Dni Młodych w Panamie w styczniu 2019 r. Istnieje szansa połączenia wyjazdu z kilkudniowym pobytem w Meksyku.

Zainteresowanych prosimy o indywidulany kontakt.

11. Istnieje możliwość bezpłatnego badania gęstości kości i konsultacji reumatologicznych dnia 28 kwietnia 2018 r.

Szczegółowe informacje w Gminnym Ośrodku Kultury w Gorzycach.

12. Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół. Do prac porządkowych w najbliższą sobotę i następny poniedziałek o godz. 9.00 prosimy parafian
ul. Zakole 2/51-60 i ul. 11 Listopada 2/11-20

13. Bardzo dziękujemy za przekazane ofiary na rzecz parafii i wykonanie ławek przyściennych.

14. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich, które można nabyć przy wyjściu z kościoła: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz Małego Gościa Niedzielnego.

15. W minionym tygodniu odszedł od nas śp. Wojciech Piotrowski z Pączka Gorzyckiego. Polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…